NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

Szkolenie umiejętności miękkich

Zapraszamy Państwa do skorzystania ze szkoleń umiejętności miękkich obejmujących między innymi tematy: 

szkolenia

 

 - Techniki negocjacji
 - Zarządzanie sobą w czasie
 - Techniki radzenia sobie ze stresem
 - Komunikacja interpersonalna
 - Zrób sobie przerwę

 

 

 

Techniki negocjacji

 Szkolenie z technik negocjacji ma za zadanie udoskonalenie umiejętności negocjacyjnych. Uczestnicy dowiedzą się: czym są negocjacje i czemu służą, jakie są techniki negocjacyjne – podstawowe i profesjonalne, co to jest manipulacja oraz jak się przed nią bronić, jakie są cechy skutecznego negocjatora. 

Zarządzanie sobą w czasie

Celem szkolenia z zarządzania sobą w czasie jest rozwój kompetencji i umiejętności pozwalających na bardziej efektywne wykorzystanie czasu pracy, określenie priorytetów zawodowych, a także umiejętne planowanie zadań, by zwiększyć szanse na ich realizację. Przedstawione zostaną praktyczne techniki właściwego zarządzania sobą w czasie, by w pełni wykorzystać czas przeznaczony na karierę zawodową oraz życie prywatne. 

Techniki radzenia sobie ze stresem 

Szkolenie zakłada zapoznanie się z informacjami dotyczącymi stresu m.in. czym jest stres, skąd się bierze w naszym życiu, w jaki prosty sposób można sobie z nim poradzić oraz sposoby jego kontrolowania i radzenia sobie ze stresem na co dzień. 

Komunikacja interpersonalna

Szkolenie obejmuje informacje dotyczące komunikacji interpersonalnej, komunikacji werbalnej i niewerbalnej. W programie szkolenia znajdą się praktyczne techniki wpływania na innych oraz wypracowania postaw wzmacniających wizerunek. 

Zrób sobie przerwę

Szkolenie "Zrób sobie przerwę" opracowane wspólnie z instruktorką ćwiczeń regenerująco-rozluźniających – Elą Oddechowską, powstało, aby pomóc Ci w regeneracji sił niezbędnych do wykonywania codziennych obowiązków w Twojej pracy. Ten specjalny trening podpowie Ci, jak efektywnie wykorzystać przerwę w pracy i powrócić do wykonywanych obowiązków z nowym zapałem.

Szkolenia dostępne są na platfomie e - learningowej

Szkolenia dostępne są na platfomie e - learningowej Narodowego Funduszu Zdrowie. < tu przekierowanie na platformę: http://akademia.nfz.gov.pl/szkolenia-e-learningowe/

Zachęcamy do skorzystania

Dodatkowe informacje