NASZE STRONY
Stowarzyszenie LGD Razem dla Radomki
W dolinie Radomki
Innowacyjna Radomka
Panoramy
E-Akademia
Papryka Przytycka
Mazowiecka Sieć

Trwa nabór uczestników

Od 1 września 2012 roku prowadzona jest rekrutacja uczestników projektu „E- learning skutecznym narzędziem rozwoju III sektora na wsiach”.
Jeśli jesteś mieszkańcem jednego z powiatów: przysuskiego, radomskiego, szydłowieckiego, zwoleńskiego, działasz lub chcesz czynnie działać w organizacjach społecznych, realizować autorskie projekty społeczne, kulturalne, edukacyjne, ekologiczne, sportowe itp., masz dostęp do Internetu i lubisz nietuzinkowe metody zdobywania wiedzy i umiejętności zapaszmy do udziału w bezpłatnych szkoleniach e – learningowych. Poznasz technikę obsługi panelu e – learningowego, zdobędziesz nowe umiejętności i wiedzę praktyczną do wykorzystania w działalności społecznej na rzecz swojej miejscowości i mieszkańców, szkoły, organizacji, a w trakcie udziału w szkoleniu możesz skorzystać z profesjonalnego doradztwa prowadzonego przez tutorów (Kadra dydaktyczna).
W zakładce Rekrutacja możesz zapoznać się z Regulaminem udziału w projekcie oraz wypełnić Ankietę rekrutacyjną by uzyskać hasło do wybranego modułu szkoleniowego. Moduł pozostanie aktywny przez okres 30 dniu. W tym czasie o każdej porze dnia i w każdym miejscu możesz korzystać ze szkolenia i doradztwa.

Dodatkowe informacje